Celkom 901 233 inzerátov !
Inzercia zdarma, bazár, inzeráty
SK CZ PL DE AT CH FR IT UK US ES HU
PONUKA
08.11.2018 11:36

(10-týždenný program, založený na autentickom mapovaní príbehu dejín umenia formou tvorby interaktívnych záznamov kresby, maľby, grafiky, s využitím širokej škály výtvarných techník. Intenzívna forma pre všetky úrovne a generácie.)

Kurz je určený pre dospelých, mládež, deti, páry, alebo skupiny. Podmienkou účasti nie je talent, ani predchádzajúce skúsenosti s tvorbou, ale nadšenie, chuť a otvorenosť pre nové výzvy.

Seriál výtvarných techník a štýlov predstavuje kreatívny program, otvorený pre každého (bez rozdielu veku a predošlých skúseností), kto má chuť a nasadenie tvorivo sa realizovať, hoci od poslednej výtvarnej na základnej škole ubehlo viac ako desaťročie. Kurz je založený na sviežom mapovaní príbehu dejín umenia (s dôrazom na koniec 19., cez celé 20. storočie až po súčasnosť), na zúčastnení sa jeho premien, formou tvorivých sond do jeho najvýznamnejších období. Do chronologicky nadväzujúcich dejstiev kurzu účastník vstupuje aktívne, vždy s inou optikou (cez študijno-tvorivé úlohy kresby, maľby, grafiky…), vciťujúc sa do úlohy tvorcu daného obdobia (štýlu). Tak s každou novou úlohou, vždy vo vzťahu s predchádzajúcimi, narastá vhľad do súvislostí, nové skúsenosti, technický, výrazový potenciál a škála možností realizácie. V rámci oboznamovania sa s ABCedou kresby a maľby (s vhodným využitím prvkov arteterapie) sa účastník stretáva s oslobodeným ne/konvenčným vnímaním, odvážnymi vizuálnymi operáciami, experimentom, tvorivými akčnými, ale aj meditatívnymi polohami tvorby. Cez vstupy do svetov moderného a súčasného umenia nachádza odraz/obraz vlastnej identity, pocit životnej radosti, čo dosvedčí jeho výsledná séria zmysluplných diel. Kurz sa tak so svojou originalitou, univerzálnou koncepciou (vyhovujúcou ako začiatočníkom, tak skúsenejším), môže stať ideálnou štartovacou plochou pre skryté talenty, navigátorom maliarov laikov, miestom rozšírenia si obzoru či poľa kreativity pre tvorivcov z iných oblastí ako je umenie, ale taktiež prípravným útočiskom uchádzačov o štúdium na strednej či vysokej škole.

Program kurzu:

- Oboznamovanie sa s elementárnymi, klasickými postupmi zobrazovania tradičných tém (zátišie, portrét, figúra, krajinomaľba…), s možnosťami základných kresliarskych a maliarskych výrazových prostriedkov, s princípmi kompozície, s prácou s farbou, atď.

- Experimentovanie s aktuálnymi výtvarnými technikami v médiu kresby, maľby, grafiky (priestorového vytvárania). Odkrývanie zvláštností jednotlivých disciplín vo vzťahu a dopĺňaní sa s inými médiami ako sú fotografia, hudba, film, reklama, masmédiá, digitálne médiá, atď.

- Účastník sa stretne s technikou kresby uhľom, rudkou, ceruzou, perom, suchým a olejovým pastelom, s maľbou temperovými, olejovými, akrylátovými a akvarelovými farbami, so základmi farebnej grafiky, a s množstvom kombinovaných techník.

- Program kurzu vychádza z tvorby svetových osobností umenia, ich diel, ideí, výtvarných metód a postupov. V rámci riešení zadaných tém sa kladie dôraz aj na objavné spracovania a zaujatie vlastných postojov k daným témam. (Každý si odnesie viac ako 25 originálnych výtvorov).

- Súčasťou každého stretnutia je otvorený rozhovor, diskusia, ku každej téme sú k dispozícii textové prílohy a obrazový materiál (videoprojekcia). Cieľom kurzu je okrem jednoduchej orientovateľnosti v dejinách, aj schopnosť kreatívnych reflexií v iných oblastiach života, schopnosť komplexného vnímania umenia, výtvarného diela, jeho zmyslu a poslania.

Cena 10 týždenného kurzu Kreatívna sekvencia je 149,9 €/osoba. Cena zahŕňa komplet materiál a pomôcky.

Adresa: Výtvarné kurzy VYTFIT- kurzy kreslenia, malovania pre každého, Stromová 18, 83101, Bratislava, Slovensko

Spresňujúce informácie k inzerátu
Dátum: 08.11.2018 11:36
Cena: 149,90 €
Cena v SKK: 4 516 SKK
Typ inzerátu: Ponuka
Číslo inzerátu: 2262612
Rubrika inzercie: Vzdelávacie kurzy
Videa (0)
 
Fotografie (4)
 
KURZ MALOVANIA- KREATÍVNA SEKVENCIA - Obrázok č. 1KURZ MALOVANIA- KREATÍVNA SEKVENCIA - Obrázok č. 2KURZ MALOVANIA- KREATÍVNA SEKVENCIA - Obrázok č. 3KURZ MALOVANIA- KREATÍVNA SEKVENCIA - Obrázok č. 4
K tomuto inzerátu nebolo doposiaľ vložené žiadne video.
Priame kontaktné údaje
Firma: VÝTVARNÉ KURZY VYTFIT- kurzy kreslenia, malovania
Kraj: Celá SR
Email: Užívateľ si neprial zverejniť svoju emailovú adresu. Pre odpoveď na tento inzerát prosím použite nižšie uvedený kontaktný formulár .
Telefón: 0905 114 118
Web: www.vytfit.sk
Reklama
Formulár pre odpoveď na inzerát
Ďalšie možnosti a odkazy
Odporučiť a zdieľať inzerát
Možnosti zvýhodnenia inzerátu
Ďalšie inzeráty od firmy VÝTVARNÉ KURZY VYTFIT- kurzy kreslenia, malovania
Ďalšie inzeráty zo sekcie Vzdelávacie kurzy
slovenskainzercia.sk
Inzercia
prehladfiriem.sk
Firmy
hyperreality.sk
Reality
hyperbyvanie.sk
Bývanie
hyperpraca.sk
Práca
hypersutaze.sk
Súťaže
slovenskezlavy.sk
Zľavy
prehlad-automobilov.sk
Autá
prehlad-motocyklov.sk
Motorky
prehlad-mobilov.sk
Mobily
prehlad-notebookov.sk
Notebooky
prehlad-fotoaparatov.sk
Foťáky
prehlad-monitorov.sk
Monitory
prehlad-tlaciarni.sk
Tlačiarne
Copyright © 2003-2020, Slovenská Inzercia, s.r.o. All Rights Reserved